top of page

O NAS

  Jesteśmy małżeństwem polsko-węgierskim i prowadzimy sklep internetowy na platformie allegro z produktami węgierskimi w Trójmieście. Przywozimy z Węgier produkty najbardziej znane, ale również cenione ze względu na swoje właściwości na przykład ze świń rasy Mangalica (słoninę, wędliny, szynkę, świeże mięso)   z certyfikatem bio.

  Posiadamy w ofercie wędliny węgierskie,  różnego rodzaju salami, pasty i przeciery paprykowe, papryki sypkie, dżemy, kawę, kiszonki. Zakupicie u nas nie tylko najbardziej znane z win węgierskich  Tokaje, ale także wina musujące Törley. Prawdziwym rarytasem są produkty z mleka bawolego np. bryndza lub ser wędzony. Jest to alternatywa dla uczulonych na mleko krowie.

  Produkty firm wędliniarskich Bekesi, Pick, Toalmasi, Balatoni to tradycyjne wyroby węgierskie, wysokiej jakości. Przygotowywane według tradycyjnych metod.  Do nabycia u nas salami z osła w trzech rodzajach bez papryki- białe, paprykowe łagodne i paprykowe pikantne, a także salami z gęsi, królika, daniela i dzika.

  Istnieje możliwość zaopatrywania lokali gastronomicznych i sklepów chcących rozszerzyć swój asortyment o produkty węgierskie. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres email: smakwegier@gmail.com

bottom of page